505-105-785 - Całodobowa infolinia

Ogólnopolska sieć rzetelnych zakładów pogrzebowych

Całodobowa infolinia
505-105-785

Sprawdź, dlaczego klienci wybierają nasze usługi!

Dołącz do nas

Z NAMI SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ

Utworzyliśmy rozpoznawalną i szanowaną markę Consolatio – ogólnopolską sieć najlepszych zakładów pogrzebowych i usług funeralnych. Budujemy nasz wizerunek w oparciu o przejrzyste zasady, wiarygodność i najwyższą jakość. Ty i Twoja firma również możecie stać się częścią zespołu Consolatio – najprężniej rozwijającej się sieci usług funeralnych w Polsce.

Nawiązanie współpracy z nami to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poważnie traktują swoją pracę i są zorientowani na rozwój działalności. Z naszej strony zapewniamy opiekę zarówno w początkowej fazie, obejmującej projektowanie współpracy, jak i wsparcie merytoryczne w trakcie jej trwania.

Nasze wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość branży funeralnej gwarantują najwyższą jakość naszej oferty. Pragniemy podkreślić, że Klienci i Współpracownicy, którzy wybrali markę Consolatio, darzą nas zaufaniem i są najlepszą wizytówką naszej działalności. Jesteśmy dumni, że wysiłek, jaki wkładamy w naszą pracę, jest doceniany. Dzięki temu udaje nam się wyznaczać najwyższe standardy świadczonych przez nas usług i skutecznie je realizować.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby dotrzeć do większego grona Klientów, pozyskać stałych współpracowników i świadczyć renomowane usługi, skontaktuj się z nami – telefonicznie bądź mailowo. Obecnie nawiązujemy współpracę ze specjalistami prowadzącymi:

  • zakłady pogrzebowe
  • zakłady kamieniarskie
  • firmy zajmujące się sprzątaniem nagrobków i opieką nad grobami
  • firmy działające w branży ubezpieczeniowej
  • firmy specjalizujące się w dziedzinie odszkodowań.

Jesteśmy także otwarci na propozycje, związane z innymi filarami branży funeralnej, m.in. od osób zajmujących się profesjonalną oprawą florystyczną uroczystości – kwiaty, wieńce, itp. oraz oprawą artystyczną – muzyka, zdjęcia, przemówienia, etc.

Każdą przedstawioną nam ofertę traktujemy indywidualnie i z zainteresowaniem. Zapraszamy Cię do rozmowy z nami!

Kontakt

Uważasz się za rzetelnego profesjonalistę? Prowadzisz firmę działającą w branży funeralnej? Chcesz rozwijać swój biznes? Skontaktuj się z nami i dołącz do ogólnopolskiej sieci Consolatio!

CONSOLATIO.PL

Posiadamy wiele lokalizacji w różnych częściach kraju. Jeśli chcesz nas odwiedzić i porozmawiać, skontaktuj się z nami wcześniej – telefonicznie lub mailowo. Wspólnie omówimy szczegóły.

NIP: 6783157777
REGON: 363320500

4 + 5 =