505-105-785 - Całodobowa infolinia

Ogólnopolska sieć rzetelnych zakładów pogrzebowych

Całodobowa infolinia
505-105-785

Sprawdź, dlaczego klienci wybierają nasze usługi!

Nasza oferta

PRZYGOTOWALIŚMY USŁUGI W OPARCIU O NAJWYŻSZE STANDARDY

Usługi Pogrzebowe

Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe. Zajmujemy się przygotowaniem ciała osoby zmarłej do pochówku, kremacji, transportu. Oferujemy szeroki wybór trumien, urn oraz karawanów. Dbamy także o oprawę florystyczną uroczystości.

Transport zwłok

W naszej ofercie znajduje się usługa transportu ciała. W tym celu korzystamy wyłącznie z profesjonalnych i zadbanych karawanów, prowadzonych przez doświadczonych kierowców. Usługę realizujemy zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.

Przeniesienie grobu

Pomagamy w sytuacjach wymagających przeniesienia grobu. Posiadamy wszystkie potrzebne uprawnienia i wspieramy w realizacji formalności. Kompleksowo organizujemy także ponowne pożegnania w sposób ustalony przez Klienta.

Odszkodowania

Nie pozostawiamy naszych Klientów samych sobie. Wspieramy w staraniach o odszkodowanie, realizując wszelkie formalności i przestrzegając obowiązujących procedur, dzięki czemu nasze działania są w pełni skuteczne.

Kamieniarstwo

Świadczymy usługi kamieniarskie, obejmujące wykonanie nagrobków oraz elementów kamieniarskich, takich jak np. krzyże. Prowadzimy prace w oparciu o gotowe wzorce - wybrane przez Klienta, a także realizujemy projekty Klientów.

Opieka nad grobami

Zapewniamy kompleksową i całoroczną opiekę nad grobami. W jej ramach czyścimy nagrobki i sprzątamy teren wokół grobu. Troszczymy się także o wyrazy pamięci: kwiaty, znicze, etc. - zgodnie z życzeniem Klienta.

KLIENCI SĄ ZADOWOLENI ZE WSPÓŁPRACY Z NAMI

CIESZYMY SIĘ WASZYM ZAUFANIEM DLATEGO, ŻE…

POMAGAMY W POTRZEBIE

Zawsze służymy dobrą radą. Jesteśmy wsparciem w trudnych chwilach. Można na nas liczyć – w każdej sytuacji.

MAMY DOŚWIADCZENIE

Na rynku działamy od lat. Nasz zespół tworzą ludzie solidni, posiadający niezbędną wiedzę, rzetelni w swojej praktyce i godni zaufania.

DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO

Oferujemy transport zwłok, przygotowanie zmarłego, kompleksową oprawę pochówku oraz opiekę nad grobami. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami, także odszkodowaniem.

NIE ZOSTAWIAMY KLIENTÓW SAMYCH SOBIE

Wyręczamy naszych Klientów w dopełnianiu wszelkich formalności. Wspieramy i darzymy uwagą. Współpracując z nami, nikt nie zostaje sam.

WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO Z NAJLEPSZYMI

Naszą działalność opieramy na współpracy wyłącznie z najlepszymi zakładami pogrzebowymi oraz rzetelnymi specjalistami z branży funeralnej. Dzięki temu wspólnie osiągamy najwyższą jakość

Kontakt

Uważasz się za rzetelnego profesjonalistę? Prowadzisz firmę działającą w branży funeralnej? Chcesz rozwijać swój biznes? Skontaktuj się z nami i dołącz do ogólnopolskiej sieci Consolatio!

CONSOLATIO.PL

Posiadamy wiele lokalizacji w różnych częściach kraju. Jeśli chcesz nas odwiedzić i porozmawiać, skontaktuj się z nami wcześniej – telefonicznie lub mailowo. Wspólnie omówimy szczegóły.

NIP: 6783157777
REGON: 363320500

7 + 12 =