505-105-785 - Całodobowa infolinia

Ogólnopolska sieć rzetelnych zakładów pogrzebowych

Całodobowa infolinia
505-105-785

Sprawdź, dlaczego klienci wybierają nasze usługi!

Opinie klientów

DZIĘKUJEMY ZA WASZE ZAUFANIE

KRZYSZTOF

Pragnę złożyć szczere wyrazy wdzięczności firmie Consolatio za pełne zrozumienie i przejęcie opieki nad grobem bliskiej mi osoby w sytuacji mojego wyjazdu. Dziękuję.

RODZICE ANTKA

Pragniemy z całego serca podziękować Państwu za nieocenioną pomoc i wsparcie w w tych dramatycznych dniach, kiedy żegnaliśmy Naszego Syna. Dziękujemy za to, że zajęliście się Państwo wszystkim i byliście przy nas przez cały czas. Dziękujemy.

RODZINA

Jesteśmy wdzięczni Państwu za ogromne wsparcie w tych trudnych chwilach, kiedy żegnaliśmy Julię – naszą córkę, siostrę, kuzynkę i przyjaciółkę.

Odszkodowania

Naszym priorytetem jest dobro Klienta. Z tego powodu w naszej ofercie znajduje się wyróżniająca sieć Consolatio propozycja wyręczania Klientów w realizacji wszelkich formalności, także tych związanych z ubieganiem się o odszkodowania. Każdy Klient, zgłaszając się do nas ma zapewnione:

  • informacje na temat zasiłku pogrzebowego
  • opiekę merytoryczną
  • pakiet działań zmierzających do uzyskania odszkodowania (w oparciu o wspólnie ustalony, rzetelny plan)
  • porady o charakterze prawnym
  • realizację wszystkich formalności związanych pogrzebem
  • życzliwe wsparcie na każdym etapie współpracy.

***

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Consolatio i pomagać innym w dopełnianiu formalności wokół pogrzebu, a zwłaszcza w prowadzeniu czynności zmierzających do uzyskania odszkodowania, skontaktuj się z nami. Obecnie nawiązujemy współpracę z profesjonalnymi firmami, pomagającymi pokrzywdzonym w otrzymaniu należnych im świadczeń w postaci odszkodowań.

Jesteśmy także gotowi podjąć współpracę z firmami działającymi w pozostałych dziedzinach branży funeralnej (usługi pogrzebowe, oprawa uroczystości, usługi sprzątające i inne). Więcej na ten temat przeczytasz w zakładce dołącz do nas.

KLIENCI CENIĄ SOBIE WSPÓŁPRACĘ Z NAMI, PONIEWAŻ…

…POMAGAMY W POTRZEBIE
Zawsze służymy dobrą radą. Jesteśmy wsparciem w trudnych chwilach. Można na nas liczyć – w każdej sytuacji.

…MAMY DOŚWIADCZENIE
Na rynku działamy od lat. Nasz zespół tworzą ludzie solidni, posiadający niezbędną wiedzę, rzetelni w swojej praktyce i godni zaufania.

…DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO
Oferujemy transport zwłok, przygotowanie zmarłego, kompleksową oprawę pochówku (trumny, urny, pomniki, kwiaty, wieńce i inne) oraz opiekę nad grobami. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami, także odszkodowaniem.

…NIE ZOSTAWIAMY KLIENTÓW SAMYCH SOBIE
Wyręczamy naszych Klientów w dopełnianiu wszelkich formalności. Wspieramy i darzymy uwagą. Współpracując z nami, nikt nie zostaje sam.

…WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO Z NAJLEPSZYMI
Naszą działalność opieramy na współpracy wyłącznie z najlepszymi zakładami pogrzebowymi oraz rzetelnymi specjalistami z branży funeralnej. Dzięki temu wspólnie osiągamy najwyższą jakość.

Z NAMI SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ!

Nasze pozostałe usługi

PRZYGOTOWALIŚMY JE W OPARCIU O NAJWYŻSZE STANDARDY

Kontakt

Uważasz się za rzetelnego profesjonalistę? Prowadzisz firmę działającą w branży funeralnej? Chcesz rozwijać swój biznes? Skontaktuj się z nami i dołącz do ogólnopolskiej sieci Consolatio!

CONSOLATIO.PL

Posiadamy wiele lokalizacji w różnych częściach kraju. Jeśli chcesz nas odwiedzić i porozmawiać, skontaktuj się z nami wcześniej – telefonicznie lub mailowo. Wspólnie omówimy szczegóły.

NIP: 6783157777
REGON: 363320500

14 + 4 =