505-105-785 - Całodobowa infolinia

Ogólnopolska sieć rzetelnych zakładów pogrzebowych

Całodobowa infolinia
505-105-785

Sprawdź, dlaczego klienci wybierają nasze usługi!

Opinie klientów

DZIĘKUJEMY ZA WASZE ZAUFANIE

Dziękuję z całego serca za ostatnie pożegnanie mojej mamy.

JADWIGA

Dziękujemy firmie Consolatio za towarzyszenie w ostatniej drodze śp. Barbarze i zorganizowanie wzruszającej uroczystości, upamiętniającej naszą zmarłą krewną.

BLISCY Z WROCŁAWIA

Pragniemy z całego serca podziękować Państwu za nieocenioną pomoc i wsparcie w w tych dramatycznych dniach, kiedy żegnaliśmy Naszego Syna. Dziękujemy za to, że zajęliście się Państwo wszystkim i byliście przy nas przez cały czas. Dziękujemy.

RODZICE ANTKA

Jestem pełen podziwu dla zaangażowania pracowników działu odszkodowań. Dziękuję za pomoc w prowadzeniu wszystkich formalności i pozytywne załatwienie mojej sprawy.

ROBERT

Dziękuję panom z firmy Consolatio za zorganizowanie pogrzebu mojej siostry i fachową oprawę ceremonii.

ANDRZEJ

Dziękuję za profesjonalne zorganizowanie ceremonii pożegnania mojego nienarodzonego Aniołka. Dziękuję za poważne traktowanie mojej historii i szacunek dla mojego Dzieciątka, które zmarło zanim się narodziło.

MAMA ANIOŁKA

Dziękujemy firmie Consolatio za współpracę i gotowość do pomocy w tak trudnych sytuacjach jak nagłe odejście kogo bliskiego.

ZAŁOGA POGOTOWIA

Pragnę złożyć szczere wyrazy wdzięczności firmie Consolatio za pełne zrozumienie i przejęcie opieki nad grobem bliskiej mi osoby w sytuacji mojego wyjazdu. Dziękuję.

KRZYSZTOF

Jesteśmy wdzięczni Państwu za ogromne wsparcie w tych trudnych chwilach, kiedy żegnaliśmy Julię – naszą córkę, siostrę, kuzynkę i przyjaciółkę.

RODZINA

Prześlij swoją opinię

KORZYSTAŁEŚ Z NASZYCH USŁUG? NAPISZ DO NAS!

3 + 6 =

Kontakt

Uważasz się za rzetelnego profesjonalistę? Prowadzisz firmę działającą w branży funeralnej? Chcesz rozwijać swój biznes? Skontaktuj się z nami i dołącz do ogólnopolskiej sieci Consolatio!

CONSOLATIO.PL

Posiadamy wiele lokalizacji w różnych częściach kraju. Jeśli chcesz nas odwiedzić i porozmawiać, skontaktuj się z nami wcześniej – telefonicznie lub mailowo. Wspólnie omówimy szczegóły.

NIP: 6783157777
REGON: 363320500

11 + 7 =