505-105-785 - Całodobowa infolinia

Ogólnopolska sieć rzetelnych zakładów pogrzebowych

Całodobowa infolinia
505-105-785

Sprawdź, dlaczego klienci wybierają nasze usługi!

Teren działania

W CAŁEJ POLSCE – BEZ OGRANICZEŃ

Jedną z naczelnych zasad naszej działalności jest bycie blisko osób potrzebujących wsparcia w trudnych chwilach. Właśnie dlatego postanowiliśmy dotrzeć z naszą ofertą w różne rejony Polski tak, aby Klienci mogli liczyć na naszą pomoc.

Consolatio to ciesząca się zaufaniem marka, która obejmuje w swoim zamyśle sieć rzetelnych zakładów pogrzebowych. Znajdują się one w wielu lokalizacjach na terenie całego kraju, jednak ich lista nie jest zamknięta. Jesteśmy gotowi podjąć stałą współpracę ze specjalistami, działającymi w branży funeralnej, którzy chcą dołączyć do ogólnopolskiej sieci najlepszych usługodawców. Dzięki temu wspólnie uda nam się dotrzeć do większego grona Klientów, którym zapewnimy fachowe wsparcie i pomoc w kompleksowej organizacji pochówku.

Działamy nie tylko wszędzie, ale i zawsze. Z myślą o osobach przeżywających stratę kogoś bliskiego, która zawsze jest doświadczeniem nagłym i bolesnym, utworzyliśmy całodobową infolinię. Dzwoniąc do nas, każdy otrzyma radę i wsparcie. Oferujemy także natychmiastową pomoc po otrzymaniu zgłoszenia, np. w zakresie transportu ciała osoby zmarłej. Usługę tę świadczymy nie tylko na terenie kraju, ale również poza jego granicami – zapewniając godny transport i realizację wszelkich niezbędnych formalności.

To, co nas wyróżnia to także kultura działania. Wszystkich naszych Klientów i Współpracowników traktujemy równo i godnie. Etyka naszej pracy zobowiązuje nas do poszanowania bolesnej sytuacji, jaką jest odejście kogoś bliskiego. Kierujemy się taktem i zrozumieniem, co owocuje zaufaniem wśród Klientów.

Kontakt

Uważasz się za rzetelnego profesjonalistę? Prowadzisz firmę działającą w branży funeralnej? Chcesz rozwijać swój biznes? Skontaktuj się z nami i dołącz do ogólnopolskiej sieci Consolatio!

CONSOLATIO.PL

Posiadamy wiele lokalizacji w różnych częściach kraju. Jeśli chcesz nas odwiedzić i porozmawiać, skontaktuj się z nami wcześniej – telefonicznie lub mailowo. Wspólnie omówimy szczegóły.

NIP: 6783157777
REGON: 363320500

3 + 8 =