505-105-785 - Całodobowa infolinia

Ogólnopolska sieć rzetelnych zakładów pogrzebowych

Całodobowa infolinia
505-105-785

Sprawdź, dlaczego klienci wybierają nasze usługi!

Opinie klientów

DZIĘKUJEMY ZA WASZE ZAUFANIE

KRZYSZTOF

Pragnę złożyć szczere wyrazy wdzięczności firmie Consolatio za pełne zrozumienie i przejęcie opieki nad grobem bliskiej mi osoby w sytuacji mojego wyjazdu. Dziękuję.

RODZICE ANTKA

Pragniemy z całego serca podziękować Państwu za nieocenioną pomoc i wsparcie w w tych dramatycznych dniach, kiedy żegnaliśmy Naszego Syna. Dziękujemy za to, że zajęliście się Państwo wszystkim i byliście przy nas przez cały czas. Dziękujemy.

RODZINA

Jesteśmy wdzięczni Państwu za ogromne wsparcie w tych trudnych chwilach, kiedy żegnaliśmy Julię – naszą córkę, siostrę, kuzynkę i przyjaciółkę.

Transport zwłok

Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów całą dobę, siedem dni w tygodniu. Pełnimy telefoniczny dyżur pod numerem telefonu: 505-105-785. Dzięki temu możemy dotrzeć z pomocą do osób oczekujących na transport ich bliskich zmarłych. Dysponujemy bezpiecznymi i odpowiednio wyposażonymi pojazdami, przeznaczonymi do transportu ciał. Nasi pracownicy wszystkie powierzone im zadania wykonują sumiennie i rzetelnie, w pełnym poszanowaniu ludzkiej godności.

Znajdującą się w naszej ofercie usługę transportową świadczymy zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. W obu przypadkach nasi Klienci otrzymują od nas wszelką pomoc w realizacji koniecznych formalności. Fakt, że utworzona przez nas ogólnopolska sieć Consolatio posiada liczne punkty na obszarze całego kraju, pozwala nam wspierać naszych Klientów bez ograniczeń terytorialnych.

***

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Consolatio i pomagać innym w organizowaniu transportu ciał ich bliskich zmarłych – na terenie kraju i poza granicami Polski, skontaktuj się z nami. Obecnie nawiązujemy współpracę z profesjonalnymi firmami, dysponującymi bezpiecznymi pojazdami oraz rzetelnymi kierowcami, które posiadają w swojej ofercie godny transport zwłok.

Jesteśmy także gotowi podjąć współpracę z firmami działającymi w pozostałych dziedzinach branży funeralnej (usługi pogrzebowe, oprawa uroczystości, usługi sprzątające i inne). Więcej na ten temat przeczytasz w zakładce dołącz do nas.

KLIENCI CENIĄ SOBIE WSPÓŁPRACĘ Z NAMI, PONIEWAŻ…

…POMAGAMY W POTRZEBIE
Zawsze służymy dobrą radą. Jesteśmy wsparciem w trudnych chwilach. Można na nas liczyć – w każdej sytuacji.

…MAMY DOŚWIADCZENIE
Na rynku działamy od lat. Nasz zespół tworzą ludzie solidni, posiadający niezbędną wiedzę, rzetelni w swojej praktyce i godni zaufania.

…DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO
Oferujemy transport zwłok, przygotowanie zmarłego, kompleksową oprawę pochówku (trumny, urny, pomniki, kwiaty, wieńce i inne) oraz opiekę nad grobami. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami, także odszkodowaniem.

…NIE ZOSTAWIAMY KLIENTÓW SAMYCH SOBIE
Wyręczamy naszych Klientów w dopełnianiu wszelkich formalności. Wspieramy i darzymy uwagą. Współpracując z nami, nikt nie zostaje sam.

…WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO Z NAJLEPSZYMI
Naszą działalność opieramy na współpracy wyłącznie z najlepszymi zakładami pogrzebowymi oraz rzetelnymi specjalistami z branży funeralnej. Dzięki temu wspólnie osiągamy najwyższą jakość.

Z NAMI SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ!

Nasze pozostałe usługi

PRZYGOTOWALIŚMY JE W OPARCIU O NAJWYŻSZE STANDARDY

Kontakt

Uważasz się za rzetelnego profesjonalistę? Prowadzisz firmę działającą w branży funeralnej? Chcesz rozwijać swój biznes? Skontaktuj się z nami i dołącz do ogólnopolskiej sieci Consolatio!

CONSOLATIO.PL

Posiadamy wiele lokalizacji w różnych częściach kraju. Jeśli chcesz nas odwiedzić i porozmawiać, skontaktuj się z nami wcześniej – telefonicznie lub mailowo. Wspólnie omówimy szczegóły.

NIP: 6783157777
REGON: 363320500

12 + 4 =