505-105-785 - Całodobowa infolinia

Ogólnopolska sieć rzetelnych zakładów pogrzebowych

Całodobowa infolinia
505-105-785

Sprawdź, dlaczego klienci wybierają nasze usługi!

Opinie klientów

DZIĘKUJEMY ZA WASZE ZAUFANIE

KRZYSZTOF

Pragnę złożyć szczere wyrazy wdzięczności firmie Consolatio za pełne zrozumienie i przejęcie opieki nad grobem bliskiej mi osoby w sytuacji mojego wyjazdu. Dziękuję.

RODZICE ANTKA

Pragniemy z całego serca podziękować Państwu za nieocenioną pomoc i wsparcie w w tych dramatycznych dniach, kiedy żegnaliśmy Naszego Syna. Dziękujemy za to, że zajęliście się Państwo wszystkim i byliście przy nas przez cały czas. Dziękujemy.

RODZINA

Jesteśmy wdzięczni Państwu za ogromne wsparcie w tych trudnych chwilach, kiedy żegnaliśmy Julię – naszą córkę, siostrę, kuzynkę i przyjaciółkę.

Usługi Pogrzebowe

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe – w pełni dostosowane do potrzeb, okoliczności i budżetu. Wszyscy pracownicy firmy Consolatio to sumienni i rzetelni profesjonaliści, wykonujący swoje obowiązki godnie i z należytym szacunkiem. Doskonale rozumiemy, że tak bolesna sytuacja jaką jest śmierć bliskiej osoby wymaga zrozumienia i podania pomocnej dłoni. Klienci, którzy decydują się na skorzystanie z naszych usług, otrzymają pełne wsparcie – na wszystkich płaszczyznach: Zapewniamy:

 • całodobową infolinię, działającą każdego dnia pod numerem telefonu: 505-105-785
 • godny transport ciała osoby zmarłej
 • pełną oprawę uroczystości (także florystyczną i artystyczną)
 • szczegółowe informacje dotyczące procesu organizacji pogrzebu (dokumentacja, formalności, kolejność postępowania i inne)
 • wskazówki na temat zasiłku pogrzebowego
 • koszty pochówku ;dostosowane do możliwości finansowych
 • rozliczenie w terminie dogodnym dla Klienta
 • realizację wszystkich koniecznych formalności
 • możliwość kremacji zwłok
 • szeroki wybór trumien, urn oraz innych funeraliów (kwiaty, znicze, itp.)
 • usługi kamieniarskie (nagrobki, krzyże, tablice, itp.)
 • porady o charakterze prawnym w zakresie ubiegania się o odszkodowanie oraz możliwość przeniesienia grobu.

***

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Consolatio i pomagać innym w kompleksowym organizowaniu pożegnań ich bliskich, skontaktuj się z nami. Obecnie nawiązujemy współpracę z profesjonalnymi zakładami pogrzebowymi, działającymi na terenie całego kraju. Jeśli zajmujesz się świadczeniem usług pogrzebowych i chcesz rozwinąć swoją działalność – zgłoś się do nas. Współpraca z ogólnopolską siecią Consolatio pozwoli Ci dotrzeć do szerszego grona odbiorców Twoich usług i poszerzy Twoje kontakty biznesowe.

Jesteśmy także gotowi podjąć współpracę z firmami działającymi w pozostałych dziedzinach branży funeralnej (oprawa uroczystości, pomoc w uzyskaniu odszkodowań, usługi sprzątające i inne). Więcej na ten temat przeczytasz w zakładce dołącz do nas.

KLIENCI CENIĄ SOBIE WSPÓŁPRACĘ Z NAMI, PONIEWAŻ…

…POMAGAMY W POTRZEBIE
Zawsze służymy dobrą radą. Jesteśmy wsparciem w trudnych chwilach. Można na nas liczyć – w każdej sytuacji.

…MAMY DOŚWIADCZENIE
Na rynku działamy od lat. Nasz zespół tworzą ludzie solidni, posiadający niezbędną wiedzę, rzetelni w swojej praktyce i godni zaufania.

…DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO
Oferujemy transport zwłok, przygotowanie zmarłego, kompleksową oprawę pochówku (trumny, urny, pomniki, kwiaty, wieńce i inne) oraz opiekę nad grobami. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami, także odszkodowaniem.

…NIE ZOSTAWIAMY KLIENTÓW SAMYCH SOBIE
Wyręczamy naszych Klientów w dopełnianiu wszelkich formalności. Wspieramy i darzymy uwagą. Współpracując z nami, nikt nie zostaje sam.

…WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO Z NAJLEPSZYMI
Naszą działalność opieramy na współpracy wyłącznie z najlepszymi zakładami pogrzebowymi oraz rzetelnymi specjalistami z branży funeralnej. Dzięki temu wspólnie osiągamy najwyższą jakość.

Z NAMI SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ!

Nasze pozostałe usługi

PRZYGOTOWALIŚMY JE W OPARCIU O NAJWYŻSZE STANDARDY

Kontakt

Uważasz się za rzetelnego profesjonalistę? Prowadzisz firmę działającą w branży funeralnej? Chcesz rozwijać swój biznes? Skontaktuj się z nami i dołącz do ogólnopolskiej sieci Consolatio!

CONSOLATIO.PL

Posiadamy wiele lokalizacji w różnych częściach kraju. Jeśli chcesz nas odwiedzić i porozmawiać, skontaktuj się z nami wcześniej – telefonicznie lub mailowo. Wspólnie omówimy szczegóły.

NIP: 6783157777
REGON: 363320500

5 + 1 =